Červen 2014

Kdo jsem?

8. června 2014 v 14:43
Po skoro pěti letech mě zase okolnosti donutily kliknout na tlačítko ,,založit nový blog". Zase mě donutily vymýšlet nový název, který mi překvapivě netrval zrovna dlouho. Ani nevím proč, ale hlavou mi probleskl název asi mého nejoblíbenějšího alba od kapely All Time Low. Vzhledem k tomu, že hodlám blog zaměřit na deníčkové zápisy, se mi zdal krásně ironicky, a proto jsem neváhala.

A kdo teda jsem?

Jsem mírně bláznivá slečna s čerstvým maturitním vzděláním. Všeobecně se o mně ví, že každou chvílí cestuju někam na koncert, protože je to něco, co miluju. Koncerty mi dávají možnost vyblbnout se na oblíbenou hudbu, poznávat nové lidi, nové kapely, dávají mi nevšední zážitky a hlavně neobyčejné přátelé, se kterými spolu držíme v dobrém i zlém. Až na pár výjimek (dobře, až na jednu výjimku) se máme rádi všichni navzájem, což je až neobyčejné.

Když zrovna nelítám někde po koncertě, tak jsem většinou někde venku nebo zevlím doma s knížkou či prokrastinuju na facebooku. Jo a taky tvořím internetový časopis, který je nečekaně o hudbě.

Spousta lidí o mně říká, že jsem skvělá, úžasná, boží atd. atd. a pak je taky spousta lidí, co mě nesnáší a prohlašují o mně, že jsem divná. Takže bych řekla, že obrázek o mně si musíte udělat sami.

Jako každému mi byly do vínku dány jisté klady jako třeba umět naslouchat druhým, vymýšlet originální dárky, schopnost organizovat, nemám problém si popovídat o všem (o škole, o klucích, o rodinných problémech, o brněnském metru...) a sobecky si myslím, že umím psát.

Ovšem taky mi byly dány i nějaké zápory. Těmi vás tady nebudu děsit. Jen se vám přiznám, že trpím neskutečnou prokrastinací, leností a taky dokážu být hooodně nepříjemná.

Tak to jsem teda já. V následujících článcích vám budu cpát své zážitky, své myšlenky a pocity.

Jo, a přezdívku jsem si zatím taky nevymyslela.